راه اندازی مرغداری های کوچک روستایی

ایجاد درآمد برای یک روستایی به همین سادگیه. فقط لازمه که فرد رو ترغیب به این کار کنیم. پرورش مرغ و خروس یکی از همین کارهای ساده هست که فرد روستایی در این خصوص اطلاعات کافی رو داره و باهاش آشناست. برای این منظور شما که در صدد ایجاد یک کار خیر اشتغالزا با درآمد مناسب برای افراد در مناطق محروم هستین می تونید ما رو در این کار حمایت کنید. خرید  مرغ و همچنین مواد غذایی مورد نیاز برای پرورش اونها توسط ما انجام میشه . در نهایت فردی که مسئولیت پرورش این مرغ رو بر عهده گرفته بعد از گذشت  مدت زمان کافی می تونه اون رو به عنوان مرغ گوشتی بفروشه و یا  با صرف وقت بیشتر تخم مرغ اون رو  در بازار بفروشه و ایجاد درآمد کنه.

برای حمایت از این کار ما هزینه تامین مرغ و نگهداری اونها را با یاری شما تامین می کنیم. شناسایی نیازمندان این کار و همچنین تامین مواد اولیه مورد نیاز با ما هست. حتی اگر خودشون نتونستند محصولشون رو بفروشن ما در این کار اونها رو حمایت می کنیم. حتی خود شما هم می تونید با تماس با ما درخواست خرید محصولاتی که خودتون حمایت کردین رو بدین.

هدیه دهنده شغل و حامی آن هستیم، نه تامین کننده کوتاه مدت مایحتاج زندگی. به این می اندیشیم که پرورش یک جوجه به تنهایی شغلی است که در نهایت و به صورت طولانی مدت تامین کننده مایحتاج غذایی یک خانوار است.

اگر شما هم بدنبال شراکت در این امر خیر هستید جهت نحوه مشارکت و همیاری با ما تماس بگیرید.

شماره تماس:۶۶۴۱۹۲۸۸-۰۲۱۶۶۴۹۶۹۳۸