دوست عزیز، به محفل خویش فرمایی ما خوش آمدید! در این نقطه که حرکت در مسیر توانمند شدن و راه اندازی کسب و کار خویش فرمایی خود را با همراهی ما انتخاب کرده‌اید، بسیار خوشحالیم. پس از عضویت در پلتفرم که در برابر هزینه های هر روزه موارد متفرقه یک جوان بسیار اندک است، به بخش های مختلف این پلتفرم دسترسی خواهید داشت. پس، برای مفید بودن این همراهی حتما به نکات زیر توجه کنید.


چه بخش هایی در این پلتفرم می بینید؟

۱- بخش توانمندسازی آغاز کسب و کار

شامل ۱۰ دوره در حوزه مهارت های پایه آغاز کسب و کار؛ به صورت فیلم های آفلاین تهیه شده توسط اساتید و متخصصان فعال در صنعت. که در انتهای هر درس مثل یک کلاس آموزشی با آزمون های تهیه شده می توانید میزان یادگیری خود را بسنجید.

۲- توانمندسازی‌ فنی‌حرفه‌ای

شامل فیلم های آموزشی تخصصی فنی در رشته ها و گرایش های مختلف .

۳- آزمون های سنجش و تحلیل شخصیت

سه تست تهیه شده در این بخش اسکنی از قابلیت های شما در مسیر خویش فرمایی، نقاط قوت و ضعف شخصیتی برای قدم گذاشتن در این مسیر را یادآوری می کند.

۴-بارگذاری مدل و طرح کسب و کار

پس از گذراندن دروس مهارتی حوزه کسب و کار شما مدل و طرح کسب و کار خود در مورد ایده پیشنهادی تان را برای ما ارسال می کنید. البته اگر خودتان خبره تدوین مدل و طرح کسب و کار هستید نیز ما استقبال می کنیم. فقط کافیست با زدن این دکمه آنرا برای ما ارسال کنید تا در فرایند بررسی قرار گیرد. در ازای عضویت خود یک بار فرصت بررسی مدل و طرح کسب و کار خود را به صورت رایگان خواهید داشت.

۵- بخش خدمات جانبی مشاوره و سوال علمی

در بخش “ارتباط با ما” می توانید سوالات خود از اساتید را مطرح کنید و یا حتی برای تنظیم وقت جلسه مشاوره ای درخواست نمایید


آنچه شما در برابر سرمایه گذاری خود از ما دریافت می کنید:

پاسخ ما به این سوال این است:
اگر صبور باشید، فعال و علاقمند؛ مزد صبر خودتان را دریافت می کنید! چون….ما برای مدل و طرح های کسب و کار نوآورانه مورد تایید خود:

  • سرمایه گذار پیدا می کنیم
  • خدمات مشاوره ای با تخفیف ویژه به مدت ۵ سال ارایه می کینم
  • شما را به شبکه ارتباطی و تخصصی ما دسترسی خواهیم داد
  • حتی امکان دارد ما شریک شما در کسب و کار نوآورانه تان باشیم.
پس همراهی با ما را از دست ندهید.

جهت دریافت لینک اپلیکیشن لطفا عدد ۸۵ را به شماره ۱۰۰۰۸۰۶۰۰ پیامک کنید