فراخوان همدلی

فراخوان همدلی

فراخوان همدلی

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد

دوست من سلام؛

در دنیای امروز لازمه راه‌اندازی کسب و کارهای پایدار، داشتن ایده‌های ناب و نوآورانه و نیز حمایت شبکه‌ای در بخش تامین مواد اولیه و تجهیزات و در نهایت فروش محصول تولیدی است و این واقعیتی است که  بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد.

سازمان مردم نهاد نت حامی با مجوز وزارت کشور بر اساس ماموریت خود که همانا حمایت از کارآفرینی و اشتغال است، طرح جامع و نوینی را برای جلوگیری از اتلاف سرمایه ملی (پشم)  که در روستاها با قیمت ناچیز به دلالان عرضه می شود و یا بعضا سوزانده می‌شوند، تدوین نموده است. در این طرح یک خانواده با کمترین سرمایه می‌تواند درآمد ماهیانه خود را از ۳ تا ۶ میلیون تومان در ماه تضمین نماید؛ آنهم با حداکثر سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون تومان.

برای ایجاد این باور که فکر می‌تواند کمک به پایداری اشتغال باشد، همراهی صمیمانه شما دوست عزیز را نیاز داریم. با ما همراه شو و با حمایت مالی هر چند اندک ما را در این طرح ملی یاری نمایید.

هر کس می‌تواند حسب توان خود مبلغی را برای ایجاد درآمد خانوارها در سطح روستاها و یا خانوارهای حاشیه نشین شهرها که دسترسی به مواد اولیه (پشم) دارند، سرمایه‌گذاری نماید.

از اینکه در این برهه زمانی که همه  بدلیل سوء مدیریت مدیران نالایق کشور،  مشکل اقتصادی دارند، باید با هم باشیم.  در این راه  سازمان مردم نهاد نت حامی در کنار شما خواهد بود.

به امید روزهای بهتر برای مردم عزیز کشورمان و سرمایه گذاری کنید و یا بعنوان خیر اشتغال با ما همراه باشید.

شماره کارت و شبای داده شده ویژه طرح حمایت از خانوارهای روستایی داده شده است. لطفا پس از واریز وجه مبلغ و نام حامی را برایمان ارسال نمایید.

پرفسور داود فدایی

بنیانگذر و مدیر عامل

شماره شبا   ۰۳۰۶۴۰۱۳۱۹۸۹۰۰۱۲۶۳۳۲۰۰۱ IR

شماره کارت ۵۰۵۴۱۶۱۰۱۱۱۵۰۰۹۵

بانک گردشگری به نام آقای داود فدایی