شما تا چه اندازه خود را انسان موفقی می‌دانید؟

شما تا چه اندازه خود را انسان موفقی می‌دانید؟

برایان تریسی می‌گوید، موفقیت یک حادثه نیست و کاملا قابل پیش بینی می‌باشد. این بدان معناست که اگر اصول و مبانی موفقیت در زندگی شخصی و حرفه‌ای هر فرد مشخص باشد، در این صورت با تمرین و برطرف کردن نقاط ضعف و تکیه بر نقاط قوت خود می‌توانید طعم موفقیت را در زندگی خود با تمام وجود احساس کنید.

در این مسیر هدف اصلی بر این نکته متمرکز است که راه مفقیت یک شبه نیست، مسیری است مداوم همراه تمرین و تکرار اصول و تبدیل کردن آن به یک عادت روزمره. تمرکز بر این جمله که “همیشه رو به جلو حرکت کن، حتی با قدم‌های کوچک”

آیا مسیر موفقیت آموختنی است؟

پاسخ به این سوال صد در صد مثبت است. هیچ وقت نباید تصور کرد که افراد، موفق، زاده می‌شوند. بدانید که اگر در زندگی موفق نیستید، بخش عمده‌ای از آن حتما به خود شما بر می‌گردد. البته این به آن شرط است که تعریف درستی از موفقیت داشته باشید. در ابتدا لازم است شما به تعریفی شخصی از موفقیت دست یابید که در آن احساس آرامش کنید و سپس با اطلاع از اصول و پایه تئوریک تعریف شده توسط اساتید برتر این حوزه، فعالیت‌های زندگی خود را در این مسیر تنظیم کنید.

از موفقیت زیاد شنیده‌اید؟! اما تعریف ما متفاوت است.

خواننده این مطلب مسلما تا به حال در محافل مختلف به کتاب‌های مختلف منتشر شده در زمینه موفقیت بر خورده است و جملات، نوشتار و صوت هایی از برایان تریسی، آنتونی رابینز یا دکتر احمد حلت و ….را مطالعه یا گوش داده است. هر فردی سبک خاص خود را دارد و ما به عنوان یک سازمان حامی اشتغال پایدار و موفق، در این راستا مجموعه‌ای کاربردی و خلاصه با محوریت تاثیرگذاری عادات فردی در مسیر موفقیت کسب و کار را با سخنرانی پرفسور داود فدایی، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جمع آوری کرده‌ایم. سخنرانی پرباری که با تاکید بر تجارب ۳۰ ساله ایشان در حوزه کسب و کار جمع آوری و بصورت فیلم ویدئویی ۲ ساعته در ۴ بخش تهیه شده است.

سرفصل‌هایی که در این فیلم ویدئویی ارایه می‌شود:

سرفصل‌های زیر بخش‌های اصلی این ویدئوی ۲ ساعته است.

*تعریف موفقیت از دیدگاه بزرگان

*آیا موفقیت فرمول بندی خاصی دارد؟

*عادت‌هایی که برای موفقیت باید در خود تقویت کرد

*فرایند موفقیت و گام‌های اصلی مسیر

*برای حرکت در مسیر موفقیت چه تفکری را باید پیش بگیریم؟

*ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه و نقش آن در موفقیت

*پرورش ۴ قدرت درونی در مسیر موفقیت

*اگر خود را انسان موفقی می‌دانید، هدف خود را تعیین کنید.

برای مشاهده این فیلم می‌توانید با دانلود پلتفرم توانمندسازی نت حامی و مراجعه به بخش توانمندسازی اپلیکیشن، این سخنرانی را با قیمت اندک ۴۰٫۰۰۰ تومان تهیه کنید.

انجام ارزیابی‌های شخصیتی سه گانه (تست هوش هیجانی، تست نئو، تست لنگرگاه مسیر شغلی) حین تماشای این فیلم پیشنهاد مکمل ما برای تاثیرگذاری بیشتر اصول آموخته شده است.

لینک دانلود نسخه اندروید

لینک دانلود نسخه ios

 

هرکس برای پیروزی باید واجد یک خصوصیت باشد

آگاهی از آنچه می خواهد و اشتیاق سوزان برای دستیابی به آن

و این رمز موفقیت است